dust8

Co byste v dnešní době udělali se spoustou originálních DVDček?

Nejlepší odpověď
Mirek Darvas

nic, sledoval je prostě mě přijdou stále dobré DVD přehrávače se prodavají tak proč nekoukat na ně

Další odpovědi
Malvína

Mám jich spoustu na půdě, a co s nimi? Nevím. Zatím tam leží a spí.

Nassin

Zrovna včera jsem nějaké nosiče daroval sousedce na vedlejší zahradě. Něco ještě mám a asi půjdou do odpadu.

Kelt

Nakoupil jsem před 12 lety a něco prodávám. Tehdy stál kus 50 Kč, dnes prodávám za 10 Kč. Já si to mohu stáhnout. Jestli ztrácím nebo vydělávám, neřeším.

elkon

Mám domácí kino, tak využívám jak originální (v malé míře), tak vypálená, kterých mám několik stovek. Dnes už renderuji a vypaluji jen vyjímečně, filmy si ukládám na NAS, protože některé se třeba ani už nenajdou na webech.

Kepler

Občas si některé pustím na PC a až mě omrzí, tak je někomu daruju.

terry

Můžeš je rozdávat po zahradách na plašení špačků třeba na třešních.

GM

Občas na nějaké kouknu. Občas vezmu pár DVD ( CD, knížek) a dám je do knihobudky.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.