Lgee

Co byste dělali s takovým „jměním“?

Kdyby vám ve 20 letech přistály na úctě 2 miliony korun? Mnoho peněz to není, ale rezerva je to velmi pěkná. No dost peněz by to i bylo ale nesměly by existovat nemovitosti :D

Odpovědi
Reezo

Peníze bych investoval do vlastního projektu, případně bych si vzal hypotéku na bydlení, abych bydlel ve svém a nemusel řešit nějakého domácího atd… Určitě bych ale ty 2 miliony neutratil pro osobní potěšení, to až potom, když bych vydělal ty 2 miliony zpátky… 🙂

FlAsh_7

Investoval bych to!!

klumprt

Já už jsem o kousek dál než Reezo, takže bych doplatil hypotéku na vlastním bydlení a zbytek bych použil jako základ na další hypotéku. Koupil bych byt a stal bych se tím domácím.

quentos

Tak to se zaručeně nikdy nestane, takže o tom nehodlám ani přemýšelet. „Na úctě“ mi totiž v životě nic nepřistálo. Na účtě ano.

Drap

Co by kdyby neni otázka ale stále se opakující výplod choré mysli.

Arne1

Nakoupil dluhopisy se slušným zhodnocením, každý rok by mi přistálo „kapesné“ cca 150 tisíc.

mosoj

Nic ti do toho není.

zjentek

Nic. Byl bych prostě o 2 mega těžší. Nehledal bych bez váhání způsob, jak se na vzniklé situaci ještě více rychle obohatit. Psát, říkat a myslet si hlouposti je možné i bez dvou mega navíc.

Lgee

Arrne – každopádně taková představa je naivní, vydělat by si mohl ale představovat si že budeš mít pasivně 150000 Kč je naivní.