Drap

Jiné (napište)

Co by kdyby? To jsou jen tvé spekulace a nikdy to nenastane.

xiperio

Kromě "žvatlání" politiků nic

Lgee

"Západ" by šel do otevřeného vojenského konfliktu

OSN může suverenitu Ruska nebo Číny nad daným územím zrušit. Nebyla by nutná žádná z možností.

FlAsh_7

"Západ" by šel do otevřeného vojenského konfliktu

Mc Merkurion

Jiné (napište)

NIC …
… kdyby měla babička bimbáska, byla by dědeček …
… s Ruskem a Čínou do otevřeného konfliktu by nešel, a to ví každej, a taky proč by nešel >>> nikdo nechce jadernou válku …

Pepa25

"Západ" by šel do otevřeného vojenského konfliktu

Nesmyslné varianty, ale toto je nejblíž. Do konfliktu by šly Rusko + Čína, Západ by se jen bránil. EU by stála na staně USA nebojte. Sankce by byly jen základ a oba agresory by dost poškodily.

Mimochodem CELOU Ukrajinu? Myslel jsem, že i ty nejdivočejší vlhké sny Dugina a dalších fašistů v Kremlu mluví „jen“ o Novorusku?!

elkon

Jiné (napište)

Jdi si hrát na písek, to ti uleví.

plebs

Kromě "žvatlání" politiků nic

Čína Tchaj-wan nic pouze žvatlání, Ukrajinu Rusko neobsadí pouze dává najevo, že je jednou z hlavních jaderných mocností a na svém území přesunuje vojska.

Arne1

Kromě "žvatlání" politiků nic

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mr. Marek

Lgee: Já žasnu, že i po stovkách otázek na téma OSN jsi schopný napsat takový nesmysl.

Mc Merkurion

… to už se ani nedá nazvat nesmyslem …

Lgee

Pokud vím tak je to v rozporu s mezinárodním právem…

Mc Merkurion

… víš prd, znáš právo silnějšího ??? to je jediný právo, který vždycky platilo, platí a platit bude !!!

Lgee

To platí jen v přírodě…

rudek321

@Lgee Nejméně pravděpodobná varianta. „Západ“ má teď úplně jiné starosti (pandemie, ekonomika) než jít s Ruskem a ještě zároveň i s Čínou do otevřeného vojenského konfliktu. Já bych určitě do takové války nikdy nešel, ale nikomu nebráním jít položit život za Ukrajinu nebo Tchaj-wan :)