Super guy

Co by se stalo kdyby Francie a Anglie odmítly předat Německu Sudety?

Nejlepší odpověď
Drap

Coby, kdyby. Takové dotazy nelze odpovědět. Nikdo netuší co by bylo kdyby. Faktem však zůstává že vydání Sudet neodmítly.

Další odpovědi
Zvidatel

Kdo ví… nikdo. Ani B/bůh ne, pokud nějaký je, protože se stalo, co se stalo a stát se mělo. ;)

Kryšpín

Poněvadž Anglie a Francie měla iluze když předhodí Československo skopčákům, že nebude válka. Později byla sladká Francie převálcovaná skopčáky za pár týdnů a Anglie měla štěstí že to měl skopčák trochu z ruky. A trochu také uloupli Poláci a Maďarsko nejvýchodnější část Československa. Tak se také později Slovensko odtrhlo, předtím dlouhá léta choutky Rakouska po roce 1968 Sovětský svaz. Jediný kamarád který se zachoval vůči nám slušně jsou Marťani.