MončaSvobod

Clip in vlasy

Zdravím, chtěla bych si vyzkoušet prodloužení vlasů pomocí clip inů. Sama mám celkem husté a kvalitní vlasy, jde mi jen o tu délku. Zajímalo by mě zejména, jak je to s nasazováním, zvládnu to sama nebo je podle vás lepší chodit na prodlužování do salónu? A pokud budu clip iny kupovat přes internet, jak trefit správný odstín?

Odpovědi
elkon

K čemu ničit své vlasy, když ti samy dorostou? Trpělivost růže přináší.

Kulisek993

Ahoj, co se týče nasazování clip inů tak si myslím, že to musí zvládnout každý. Samozřejmě ze začátku to zabere víc času, ale jakmile se do toho člověk dostane, tak má do 10ti minut hotovo. Nasazují se připínáním sponeček do vlasů, takže fakt nic složitýho. Pokud bys z toho ale i tak měla strach nebo jsi radši zvolila metodu permanentního prodloužení a chtěla raději využít služby salonu (a jsi z Brna nebo okolí), tak můžu doporučit clipinhair. Tam vlasy kupuji, jsou moc ochotní, rádi pomůžou i při výběru a nabízí právě službu prodloužení vlasů. Můžeš si u nich koupit i vzorník, abys mohla vhodně zvolit barvu nebo objednej třeba clip iny ve dvou odstínech a uvidíš, který ti sedne. Ten druhý pak prostě vrátíš 🙂

MončaSvobod

Já myslím, že dneska už jsou ty clip iny vymakaný a že je to k vlasům celkem šetrné. Slyšela jsem, že některý holky, když mají nějaký problém se svými vlasy, tak právě nasadí prodlužko, než se jim ty jejich dají do kupy, takže by to vlasům ublížit nemělo 🙂 navíc, kdybych si clip iny nasazovala sama doma, tak bych je asi neměla permanentně. Mně se totiž líbí fakt hodně dlouhý vlasy a to si nedávám moc naději, že by mi někdy tak moc dorostly moje. Tak aspoň občas bych si chtěla takto dopomoct 🙂