dust8

Čím nejlépe a nejkvalitněji slepit částečně odlepenou podrážku alias „žraloka“ na pantofli?

Odpovědi
zvonisek

Já bych se pokusila onu podrážku zalepit pomocí vteřinového lepidla. Ještě mne napadlo, co je to za materiál? Určitě existují speciální voděodolná lepidla na materiál Vaší obuvi,

Kepler

Mělo by to být trvale tvárné lepidlo typu alkapren. Nevím ale, jestli se ještě prodává, snad bude k dispozici něco podobného.

Drap

Prenocel. K dostání v každé drogerii, levné, odzkoušené.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

Pokud by se našlo něco spolehlivýho, ocenil bych… Mám pocit, že poslední dobou lze sehnat tak 2–3 typy domácích pantoflí (pro mne použitelných) ale žádné z nich nevydrží déle než dva měsíce.