dubraro

Jiná odpověď (specifikujte)

Nechystám, ani na předchozích jsem nebyl, jen na tom prvním. Důvodem je velký nával lidí a špatné parkování.

Další odpovědi
Disraeli

Ještě nevím

Prostě ne (žádná z těch blbostí v závorce). Ale snad horší než davy lidí, jsou „davy“ aut a ucpané silnice.
Ale snad půjdu na Leteckou přehlídku v Dubaji, IDEX v Abú Dhabi a na leteckou přehlídku (Royal International Air Tattoo) ve VB.

quentos

Jiná odpověď (specifikujte)

Ne, je to moc daleko, na to, abych jel 300 km, podobné akce zas tolik nežeru.

Kelt

Jiná odpověď (specifikujte)

Nejdu. NIkdy jsem nebyl. Nejsem fanda a díky tomuto se to dozvídám.

elkon

Jiná odpověď (specifikujte)

Nezajímá mě to a navíc je to podle mapy, po silnici přes 460km.

marci1

Jiná odpověď (specifikujte)

Mám to jako „dubraro“. Odrazují mě davy lidí, i když letadla miluji a v TV to sleduji. 🙂

paul1

Ještě nevím

Ale asi ne 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Jo, a taky ještě do podvodního vojenského muzea v Akabě (i když to jako není totéž jako vojenská přehlídka)