Malvína

Chybí vám některý z uživatelů, kteří sem už nechodí?

Jestli ano, kdo a proč?

Má otázka zapadla. Včerejší přísun nových dotazů ji upozadil. Přesto děkuji za dosavadní odpovědi. Pokud chce ještě někdo přihodit bazar či vzpomínku, je vítán. 🙂

Nejlepší odpověď
Kepler

Nejvíc asi Lamalam, to je skutečná vědkyně se dvěma VŠ diplomy a její příspěvky byly velmi hodnotné. Určitě by se jich našlo víc.

Další odpovědi
aliendrone

Ne. Popravdě řečeno CO bych to byl za sebestředného egoistu, kdybych něco takového (že mi někdo chybí) vůbec připustil? ;) :D :D

nyjono

Nejvíc asi Miroslavst, gecco, ocko . I ge0rge.

Nassin

Taku určitě mi tady někteří chybí.
Takový gecco (mowla), ten svými otázkami i odpověďmi by zaměstnal ty dva, možná tři důležité osoby, že by jim došel inkoust.
Nebo Dr.Axl, který společně s ocko, dokázali rozvířit prach nad některými uživateli, a co takový Miroslavl, toho také vyštípali nebo gagaga, to byl formát a škoda, že už skonal Michal Kole(so), ty jeho příspěvky o vodě byly fascinující. A v neposlední řadě mi chybí ge0rge, kterého zlikvidovali za to, že tu chtěl vylepšit stránky. Tento člověk mi osobně chybí, protože uměl skvěle poradit.
Dalo by se vzpomenout i na další, ale to bych se upsal.

zjentek

Briketka10 (;

Dochy

Jo, měl jsem tu pár lidí se kterými se pak dala rozebírat i fyzika, elektronika, logika. Někteří odešli, jiní se zas objevili…

marci1

Chybí Malvínko. 🙂
Většinou jim bohužel nebylo už příjemné věčné mentorování, opravování (to by se už mělo konečně zrušit), napadání. Je to škoda, byli to inteligentní lidé se smyslem pro humor. Jen namátkou třeba: gecco, zzzzz, geOrge, Lamalam, Bedy … Zase tu „fajni“ lidi přibyli. 🙂

Reganois

Speed77

seraphico

Dlouho tu nejsem, takže jediný na koho si vzpomínám a byl tu ještě nedávno je PepasAvalonu. Ten měl dobré odpovědi a byly na úrovni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Malvína

Občas jsem si hledala a hledám různé tipy, otázky tady přes lupu. Velmi mě mrzí, že jsem sem přišla tak pozdě, a minula se s uživatelkou Damiana. Máme/měly jsme dost společné, usuzuji z toho, co jsem hledala, tak vždy na mě “vyskočila”. Tak to jen tak na okraj, asi už sem hodně dlouho nechodí.
Za dobu, co jsem zde, tak postrádám třeba DoTazatel, Zvidatel a další…

Malvína

Bazar ne! Názor. Zas píšu kraviny 🙂

aliendrone

Malvína>>> Sakra… mě hned z první napadlo, že tím bazarem předjímáš budoucnost (očkovaného Keplera udušeného v roušce). ;) :D :D

Musím uznat, že rozebírat jeho sexuální život mě BAVÍ. Se divím, že o tom ještě nevysílali nějaký pořad na National Geografic, Spektru, Fishing & Hunting apod. kanálech. Kam se hrabou rozmnožovací praktiky chobotnic. :D :D :D

annas

Nassin,

už jste se ptal jako Hufnágl na Georgeho. Odpověděl vám admin, že George sám požádal o zrušení profilu. Já jsem vám poslal odkaz na jeho sdělení v diskuzi.

Nepřekrucujte informace. Stejně další jména těch, kteří s vámi nechtěli mít nic společného.

Herjulfson

Tak ge0rge požádal … Hm, tak to ho asi pěkně nas…

Nassin

Ani profil neumíš napsat. Byl to ge0rge, pan ge0rge!

annas

Nassin,

ano napsala jsem profil chybně.

Ale to nic nemění na tom, že si opět vymýšlíte, když vám sám odpověděl admin, nepočítám-li sebe.

Vy jste si říkal PÁN HUNÁGL – člověk, který má moc zde na Odpovědích. .

Vaše známé – než přiznat chybu, tak útočit. Není někdy lepší mlčet ?

quentos

Na to, že seš tady „novej“, pamatuješ příliš mnoho starých uživatelů.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Nassin, nemáte na mysli „Miroslavst“ a nie „Miroslavl“
pokiaľ viem, chystal sa na Pionieri do Ruska, ale, či sa odtiaľ vrátil, to som už nezbadala.
Lady „gagaga“ sem občas nakukne, ale má veľa svojej práce.

led

Nassin, nemáte na mysli „Miroslavst“ a nie „Miroslavl“?

annas

Miroslavst se občas objeví, ale po odhlášení si zvolil jiný profil. Stejně jako i někteří jiní jmenovaní.

led

Takže sa vrátil z Ruska! Už som mala strach, že tam ostal…

Nassin

Děkuji za kontrolu, velice si ji vážím. Nebýt já, není o čem psát.

led

Nassin, zjavne to bude tým, že si veľa pamätám.
Malé upozornenie pre vás:
Aj malé chyby môžu narásť na veľkú chybu. Nebyť vy, bol by tu väčší kľud.