Rafaelo111

Chybi vam byvali spoluzaci nebo spis byvali kamaradi?

Chybi vaam byvali spoluzaci nebo spis byvali kamaradi? A kde poznavate nove? Do diskuze jsem zapomnl jednu variantu – kamarady nemam, na druhe lidi kaslu, pouze stretavam „na ulici“ ruzne lidi co si me maximalne pridaj na nete do pratel

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Jine

Obecně intenzivní sociální kontakt, který je nyní v určité míře omezen.

Další odpovědi
jirka F

Jine

Chybí mně bývalí spolužáci ze školy.I když jsem spíš samotář tak občas někam zajdu ale současná situace bohužel omezila sociální setkávání.

Drap

Jine

Ano bývalí kamarádi chybí, zvláště ti, kteří už nežijí. Nové přátelé nehledám, ti se jaksi objevují sami v životě a neni k tomu třeba nic uvedeného . Zkrátka se občas někdo vynoří a je tu

Mc Merkurion

Jine

… proč ??? … jsem ženatej, takže nejsem sám, a ani v této době nijak sociální distanc nezažívám, stále s někým mluvím, ať v práci, nebo se sousedy …

Arne1

Jine

Chybí mi spíše bývalé kamarádky a spolužačky 🙂¨
Nové známé získávám v Geocachingu.

Rokio

V praci

V sociálním družstvu.

paul1

Jine

Někteří kamarádi (i karádky) občas chybí, zvlášť ti, které jsem dlouho neviděl.

Boy 13

Jine

Spíše mi chybí ty časy, když jsme se ve skole společně smáli a trávili čas.

Marty Koller

Jine

Hodně mi chybí spolužáci ze školy

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.