jirka F

Chtěli byste se přihlásit do soutěže na lovu?

V České Republice.Já ani ne.

Odpovědi
Kelt

Díval jsem se na to a uvažuji. Za 2 minuty si mohu nahrabat peníze, pokud znám odpovědi, ale za stejné 2 minuty o ně mohu přijít, pokud Lovec zná odpovědi a je pohotový.

elkon

Ne, nemám potřebu se někde předvádět.

Kepler

Ještě že za mně loví jiní, jinak bych byl vegetarián – jak říkají indiáni – špatný lovec. Já bych tak byl schopen akorát vylovit nějaké rybky z akvária.

Rocker

Nechtěl,všechny tyhle soutěže a ,,zabavné" pořady nemám rád.Nikdy jsem se na ně ani nedíval.

Drap

Nechtěl. A ty?

zakosedy

V ČESKÉ REPUBLICE ANO CHCI SE PŘIHLÁSIT.

Fikmik

Ano, chci se přihlásit do soutěže „na lovu“.

caganátek

Ano mám zájem Milan Cagaš

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.