nyjono

Okradla vás nebo chtěla okrást vlastní rodina?

Pokud se jedná o finanční honotu – rámcově o stovky tisíc Kč?
Jak jste situaci řešili?

Nejlepší odpověď
Malvína

Stovky ne, ale desetitisíce. Spor dodnes nevyřešen. Časem jsem se přes to přenesla, musela jsem. Nehodlala jsem se tím užírat navěky, nicméně i dnes, když si vzpomenu, strašně mě to nas*re.

Další odpovědi
L.G.

Rodina ne… Ale v zoufalé situaci nezafungovala tak, jak by si člověk zasloužil a představoval, pak je věcí relativního náhledu, zda si toho nepředstavoval až příliš, shoda či kompromis třaskavé téma, šlo o miliony, řešení? Zaměřit se na vlastní aktivitu, hledat supportu kdekoliv jinde než u sebe, vede k rozčarování, zas až tolik přátel najednou nemáte, stejně jako proklamovaná soudržnost rodiny není 100%…moje zkušenost.

Kepler

Ano, zhruba o 1/2 mega, ale bylo to kvůli mé vlastní blbosti. Řešit se to nedalo.

Dochy

Popravdě, moc si to u nás nedokážu představit. Tetičky se obvykle přetlačují o dvoustovku aby jedna druhé nezůstala něco dlužná za benzín pokud jedou spolu…

quentos

Máš-li na mysli i širší a nevlastní rodinu, tak ano. Za otčíma jsme zaplatili dluh (cca 0,5 mil.) a teta nás okradla o dědictví po babičce.
To první se řešit nedalo (odvolací soud se choval až podezřele, bůh ví, jestli ho banka nepodplatila), s tím druhým se ještě uvidí.

AlfonzSP

V jedne rodine jsou dve sestry a stryc je chce okrast. Nabidne, ze odkoupi jejich podil na RD (40let stary), tedy (2 × 25% podilu). Odhadem nabidne neco mezi 500 – 800.000kc. Zatim je to suskanda, oficialne jim to nenabidnul, ale ocekavam ze to v teto cenove relaci bude. Takze sam shrabne (jeho 50% + techto 25% a 25%), RD v hodnote 5–7mil za pouhych 1 – 1,6 milionu korun !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

nyjono

quentos, jedná se rodiče, bohužel. A hodnota – cca 500 – 750 tis.

quentos

Takto je mi líto, sám to znám :{(> myslel jsem to ale tak, zda tu širší a nevlastní rodinu můžeme do odpovědí zahrnout my.

marci1

Vždycky mi je líto, když k tomu v rodinách dochází. U nás to je v pohodě a doufám, že i nadále bude. 🙂