Marty Koller

Často přemýšlím nad jednou smutnou písničkou ale nevím jak se jmenuje, jak jí najít?

Hrála v rádiu to už je dlouho. Myslíte že se dá najít playlist dva měsíce starý?

Byla to taková smutná písnička, nazpívaná Anglicky. Řekl bych že byla Anglická. Zpěvák co zpíval mě hlas podobný zpěvákovi z Red hot chili peppers ale myslím že to byl jiný zpěvák

Na začátku byl klavír, v písničce znělo. The never the change, to how do you do, too hi the live the Dreams it. Do how do you do. Byla starší z devadesátých let a taková pomalá. Ale když jsem našel písničku never change od red hot chilli peppers tak to nebyla ona. Podle mě to byl nějaký zpěvák z rockové kapely Který zazpíval takovou popovou smutnou.

Klavír na začátku se hodně podobá písničce ohlamour od Petra Muka. Jen takové pomalejší. Některým slovám jsem moc nerozuměl ale slyšel jsem slova jako never change a how do you do.

Odpovědi
Randomčlověk

Zkus si Zadat do vyhledávače všechny slova co si pamatuješ z té písně

hesterbrown4

Ahoj drahý,
Gratuluji vám a doufám, že se máte skvěle.
Můžeme být přátelé? Řeknu vám o mně více, až od vás dostanu odpověď, můj soukromý e-mail je (mercyvail15@gmail.com) OK. čekám s pozdravem.

Marty Koller

Už jsem ji našel.

Jmenuje se Richard Marx right here waiting