jirka F

Byli byste smutní, pokud by veškeré vaše snažení přišlo vniveč?

Snažili byste se ze všech sil a nakonec by vám to bylo prd platné.

Nejlepší odpověď
Baryonyx

Ano. Ale snažil bych se zjistit, co jsem udělal špatně a poučit se z toho.

Další odpovědi
Drap

Občas se i taková věc stane. Taková situace je vinikající materiál, z kterého lze získat ponaučení.

hapiky

Někdy to může vzít voda, někdy nepochopení, někdy se člověk může mýlit.

Kepler

Asi jako každému se mi přihodilo, že jsem musel něco vzdát. Tak už to chodí. Samozřejmě že jsem pak u toho vítězný taneček nedělal. Ale jindy se zadařilo a tím se vše vykompenzovalo.

Kelt

Když dva dělají totéž, není to totéž. Jistě neúspěch nás může dočasně zastavit, ale nesmí nás zcela deprimovat. Když chceš vylézt na Mount Everest, nesmíš se bát malé hromádky sněhu. Naopak se můžeš z porážky poučit.

Edison

Měl ses zeptat obráceně, bylo by to mnohem jasnější: Byli byste šťastní, kdyby vaše práce přišla vniveč? To je ale blábol viď… Tak přemejšlej, než zase položíš otázku, na kterou je odpověď předem jasná.

quentos

„V niveč“? Ona existuje nějaká niveč? Neexistuje. Takže žádná moje snaha „v niveč“ přijít nemůže, protože přece nepřijde v něco, co neexistuje.