Rokio

Byl můj poslední sen úchylný?

Zdálo se mi, že jsem inkubus s nádhernými blanitými křídly a svedla mě svůdná sukuba. Měl jsem s ní pohlavní styk až do vyčerpání a užil si s ní spoustu rozkoše. Pokud jde o sexuální praktiku, jednalo se o misionářskou pozici.

Co si myslíte o tomto mém snu před Velkým pátkem, největším křesťanským svátkem?

Nejlepší odpověď
annas

Zřejmě vaše vědomí či podvědomí jsou v rozporu s realitou. Psal jste o celibátu. Ale vypadá to, že zřejmě život bez sexu vám nevyhovuje, takže je vidět,. že se tomu vašepodvwdomío brání, protože se projevuje rozpor mezi snem a skutečností. To vám zřejmě psychicky ubližuje.

Zkuste někdy víc přemýšlet,. vo je pro Vás v životěš důležitého, co z hlediska zdraví fyzického či psychického prospívá a jakou najít náhradu.

Sen ukazuje na Vaše skryté touhy. Na https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-sen-docasny-prechod-do-alternativni-realit. Na Velký pátek zemřel Ježíš, takže t smutek může být předzvěst Vašeho neuváženého jednání. Nebo je to pro Vás obraz štěstí – přece na Velký pátek se otvírají skály s poklady. Takže je j můžete najít, , tedy budete šťastný. .

Další odpovědi
Klobouk

To je znamení, že na velikonoční svátky jebeš a budeš někde makat

Marty Koller

Nevím jestli říkáš pravdu, ale nemyslím si že to bylo úchylný spíše super příjemný.

Kelt

Díky za upřímnost. Já bych o svých snech na toto téma nepsal. Hodnotím bodem.