Kepler

Byl by to dobrý zlepšovák na seznamování?

Tak mě napadlo, jak dát druhým o sobě vědět: nosit ve vlasech plastovou květinku.

  • červená: jsem volný(á) a chci vážný vztah
  • žlutá: jsem zadaný(á) a hledám bokovku
  • oranžová: jsem volný(á) a chybí mi jenom sex.

Plešatí by nosili přísavku příslušné barvy, nezájemci nic.

Vypadalo by to u nás jako na Floře Olomouc, nebo by to nefungovalo? Co jsem nedomyslel?

Nejlepší odpověď
hapiky

To by mohlo být považované zveřejněné soukromí či intimní odhalení. Hodně lidem by to mohlo být přinejmenším pro smích či pohrdání(hlavně těm, co už nemůžou, nebo nechtějí).

Další odpovědi
aliendrone

Muehehe, vítej v klubu ZNOVUobjevitelů! ;) :)

Víš bejku, myšlenka je to tak dobrá, že už s ní přišli JINÍ. Navíc máme 21.století a věci se dělají trošku jinak. Nebo nevíš, od čeho máš na FB status? ;) :D :D

Justin1

Kdysi dávno, když jsem byl ještě sám, jsem byl na takové párty s názvem „What is your colour?“ nebo tak nějak. Používaly se tam různobarevné svítící náramky, které měly označovat status, ale byl v tom chaos, holky si je mezi sebou různě prohazovaly, dělaly si z toho legraci a smysl těch náramků nerespektovaly.

Postmaster

A co dát lidem do hlavy čipy?

Drap

Co by dělali s květinkou ti, co nemají vlasy?

marci1

Ty jooo, už to vidím v živých barvách. Téměř všichni by podváděli a nosili červenou. Sňatkoví podvodníci a podvodnice by měli žně! 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

podger

už jsem si skoro myslel, že na tomto foru nemá nikdo smysl pro humor

Kepler

alien: na netu to není ono, to už bych se taky mohl brodit péčkem. Tos nikdy nepotkal na chodníku nějakou pěknou roštěnku a neřekl si: kruci, ta by stála za hřích! Možná i za deset!

aliendrone

Kepler>>> Hele, souhlasím s tebou ohledně toho, že na netu „to není ono“. Jenže VŠIML SIS, kolik kreténů a krav ti skočí pod auto zarytě čumíc do mobilu nevnímajíc okolí? :(

Já bych řekl, že dnes již VĚTŠINA lidí (včetně STARŠÍCH ročníků!) to dělá právě tak, jak jsem popsal. Ti mladší to dokonce rozvinuli do podoby > rande = pijeme spolu kafe u jednoho stolu a přitom čumíme a píšeme do vlastních mobilů. :(

Na druhou stranu mi kytičky přijdou zbytečné, jde to v pohodě i bez nich. Když jsem viděl nějakou takovou babuchen jakou popisuješ ty, tak mě NEZAJÍMAL „status“ ani ve formě snubního prstenu (natož nějaká kytička), zkrátka OKAMŽITÝ ÚTOK! ;) :)

(Tím se nechci cpát na tvoji nezpochybnitelnou pozici VRCHNÍHO EROTOCHLÍVÁKA, jen prostě konstatuji, že BÝVÁVALO, no.) ;) :D :D

Kepler

Žádnou čumdodebilku nezaujmeš víc, než konkrétní akcí. Narazíš do ní ojí z vozu v přítmí stodoly (á to jste vy pane Prošku?), Boženka Němcová by mohla vyprávět…Přinej­horším vypustíš takového ruprechta, že kolem začnou padat mrtví holubi. Ručím za to, že pozornost je sjednaná.

Kepler

Drap: i na to jsem myslel – viz zadání.

podger

Toto je jedna z neúspěšných mobilních aplikací. Mobil tě upozornil, že podle GPS se k tobě blíží volná holka, jí se zobrazilo to samé. A pak jsi zjistil, že je to tvoje stará… no nemělo to úspěch.
Ale ten nápad s tou plešatou přísavkou JE NAPROSTO BOŽÍ

Kepler

Teda, s tou starou jsem to fakt nedomyslel 🙂