zjentek

Budu již zítra nadobro prvý na druhé stránce žebříčku hodnot zdejších uživatelů?

Přeskočím mnou dříve oblíbeného uživatele nicku gecco (který vždy ochotně pomohl), měsíc se tou dobou bude nacházet v poslední čtvrti a zde, na tomto místě, v tomto čase, nadobro ustrnu. Jen email oznámí bodový stav uživatele a pak, v tento nedělní den, vše bez rozruchu poklidně utichne. Děkuju.

Elkone, a to znamená, že tedy budu (či v tuto chvíli již jsem), anebo nebudu? Totiž nerozumím tvému vysvětlení, či sdělení, či o co vlastně jde. Nijak toto „něco“ totiž nenapasuji do kontextu s otázkou. Děkuju.

Odpovědi
elkon

To bys musel něco dokázat a ne stále plácat prohulené nesmysly.

Themeansar

Marnost nad marnost, všechno je marnost! K čemu je člověku všechno to pachtění, kterým se pachtí pod sluncem? Jedno pokolení odchází a jiné přichází,
země však nehnutě trvá navěky. Slunce vychází a znovu zapadá, aby chvátalo tam, odkud vyjít má. Severní vítr se mění v jižní, sem a tam točí se, tam a sem,
kolem dokola stále vrací se. Veškeré řeky do moře míří, moře se ale nepřeplní.

Zdroj: https://www.bi­ble.com/cs/bi­ble/15/ECC.1.B21

led

Zjentku! No tak si už švihnite človeče… nechce sa mi dlho prešľapovať na mieste kvôli vašej nedochvíľnosti. Šup, šup, nech už ste predo mnou!

zjentek

Led, myslel jsem vážně, že zůstano už NADOBRO trčet na druhé stránce žebříčku. A to znamená, bohužel, navždy. Po důvodech nepátrejte. děkuju.