autacek

Budou národ děsit nové zprávy, kolik lidí (teď jen seniorů) zemřelo po očkování (obdobně jako se uvádí „s covidem“)?

Bude se nově hlásit a národ děsit, kolik lidí (teď jen seniorů) zemřelo s očkováním (obdobně jako se uvádí „s covidem“)?

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdo tě nenutí statistiky sledovat, když tě to děsí.

Další odpovědi
Hlada

To uvidíme.
Ustrašení lidé se lépe ovládají, takže předpokládám, že ano.

zjentek

Předpokládám, že tajit to nemocnice ani média nebudou. Určitě ne, to by byla sprosťárna a opět beztrestný podraz na řadového občana.

Pepa25

Dnes se uvádí, kolik lidí zemřelo s COVIDem, protože je to jeden z nejvíce vypovídajících údajů o stavu a průběhu epidemie. Někoho děsí, někoho naopak uklidňuje, když vidí, že epidemie nemá až tak fatální dopady.

Zcela jistě někdo zemře, přestože mu bude vakcína naočkována a to z různých důvodu (stihne dostat jen jednu dávku, bude mít vzácnou, ale přesto možnou negativní reakci nebo jiné problémy …). Takže předpokládám, že oficiální místa budou se zveřejňováním těchto zpráv zdrženlivá, ale o to víc se na nich vyřádí ti, kterým podstatné zjednodušení do krátké úderné zprávy („zemřel s covidem“!) nebude nevadit.

led

Nie, to bude v súhrnom štatistickom zozname. Nechceme predsa ľudí strašiť.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

elkon: že nenutí? A proč je to tedy na Seznamu, kde má pomalu půlka národa e-mail?

elkon

Ať je to kde chce, sleduji to, co mě zajímá. Ale Seznam to jistě není.

mosoj

Quentos a proč jsi tady ty. Když použiji tvoji slaboduchou logiku, tak mně nutíš abych tě sledoval!!