Anielove

Existuje nějaká brigáda pro 14leté?

Dobrý den,
Je mi 14 let a potřebovala bych nějaké peníze. Doma dostávám kapesné, ale to mi nestačí. Chtěla bych se zeptat jestli existuje nějaká brigáda pro 14leté. Jestli ano, prosím napište mi jaká.
Předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
anonym

„Pokud jde o děti mladší 15 let, tak ty nesmí pracovat vůbec. Výjimkou je umělecká, kulturní, reklamní nebo sportovní činnost, kterou smí vykonávat při splnění zákonných podmínek.“

Zdroj: https://www.do­braprace.cz/ar­ticle/od-kolika-let-muzete-na-brigadu-43/

Další odpovědi
Lukáš 001

Ahoj, je mi 15 a také hledám. Už jsem dal i životopis, jenže ani od 15 by se prý správně nemělo… Řekli mi to, když jsem chtěl na brigádu do Tesca, kde prý brigádníky a brigádnice potřebují. Prý se můžou alespoň rozdávat letáky, ale muselo by to být napsané na rodiče… To jsem vyčetl z internetu. Jinak asi více neporadím.. Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl.

Edison

Ano. DOMA!!! Pomáhej doma v domác nosti s vedením domácnosti rodičům!!! A uč se!!!