Marty Koller

Bojíte se covidu?

Já ne. Bojím se deprese, otravy krve, rakoviny, AIDS, chřipky, krvácení do mozku a dalších mozkových poraněních, mrtvici a infarktu toho se lidé samozřejmě nebojí a co vy? Už vás v tom vidím jak píšete samé nenávistné komentáře, ale když na covid umřelo hodně lidí, ale já tvrdím: nemocí jsou prostě horší a covid je jeden z nejméně hrozných smrtelných nemocí.

Nejlepší odpověď
quentos

To je zase blábol. Co takhle si to někdy po sobě přečíst?
„Bojíte se covidu já ne?“ Jak můžeme vědět, jestli ty ne? Plácáš pátý přes devátý, nedává to vůbec smysl.

Další odpovědi
paul1

Nebojím se, ale určité obavy mám. A nejen o sebe, ale i rodinu a známé. My jsme zaočkovaní všichni, tak snad to přežijeme bez „ztráty hvězdičky“. U známých nevím.

Marty Koller

Paul1 očkování nefunguje nepomůže to

Marty Koller

Quentos já to můžu vědět protože jsem ho prodělal

seraphico

Nepochopil jsi narážku. Zkus si ještě jednou přečíst, co ti quentos napsal.