zjentek

Berete si k srdci další mírné varování přírody směrem k člověku?

Aktuálně minutkové tornádko na Slovensku>>>https:­//www.google.com/se­arch?q=torn%C3%A1do+na­+Slovensku&oq=tor­n%C3%A1do+na+Slo­vensku&aqs=chro­me..69i57j0i324­j0i512l4j0i22i30j69i60­.5699j0j7&sou­rceid=chrome&i­e=UTF-8

Nejlepší odpověď
Kepler

Jiná odpověď

A proč bych si to měl brát k srdci, copak za to můžu? A může za to vůbec člověk? Země už prošla mnohem horšími érami, už bylo šest období hromadného vymírání, doby ledové atd. A pořád o tom víme prd. Nebuď člověče tak domýšlivý, že bys něco mohl změnit! Bude hůř a my nebudeme. Lidská civilizace je jen hnusný strup na tváři planety.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Jde to mimo mě, stejně to neovlivním, tak není důvod abych se tím zabýval. Za mě mé věci také nikdo neřeší.

Postmaster

Vlastně ani ne

paul1

Jiná odpověď

Snažím se to registrovat, ale nevím, co s tím dál 😊
Postupuje to směrem na východ, kdysi to bylo jen v Německu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.