jsemjá

ANO, nebo ČSSD? Babiš, nebo Hamáček?

Já asi Ano. Babiš.

Ano, nebo Čssd? Babiš, nebo Hamáček?

Nejlepší odpověď
anonym

Stejně jako vaše otázka na hudební žánry.

Víte, že existuje víc stran a hnutí, a že nemusím volit ani ANO, ani ČSSD?

Další odpovědi
Butters_xD

Nikoho z výše zmíněných.

Hufnágl

Já nerozumět řeči tvoja tlupa!

anonym

Jako jestli socani nebo neokomunisté? Nenech se vysmát. Ani jeden.

Vojta24

Ty tedy dáváš bohatý výběr .-) Jeden hýří dotacemi kvůli své firmě krade si do kapsy, druhý by zase všechno rozhýřil z vrozené blbosti a snahy se vlichotit lidem kteří v životě nemáknou a budou žít jen z všemožnýc podpor a přídavků. Jeden jako druhý, je to jako z bláta do bahna.

Když bych dnes volil, zřejmě by to byl STAN, tahle partaj má mezi sebou docela slušné lidi. Je to ale můj názor, mějte si laskavě ten svůj 🙂

Rokio

Kdybych měl volit pouze jednu z těchto dvou stran, tak bych raději vhodil do volební urna prázdnou obálku.

Mc Merkurion

… všici kradú, a ti co ne, tak neměli možnost … jen sd koukněte na nové strany, například Piráti, jak to umí rozjet a ostatní dohnat …

Vosanajazyku

Já nejsem fanda Babiše, ale zase ho nepovažuju za takovou zrůdu jak píšou novináři. Pamatuju si všechny naše bývalé premiéry a všichni stáli za starou belu a měli máslo na hlavě a bylo jedno jestli byli z ODS, nebo z ČSSD. Skutečná tragedie posledních politických let byl Václav Klaus. Babiš brzy odejde a s ním skončí i ANO a půjde se dál. A dost možná, že časem zjistíme, že i když to byl prevít, že stejně nebyl nejhorší ze všech. Minimálně se domluví plynně v Bruselu, což se o jiných politicích fakt říct nedá.

anonym

Co na tom chlápkovi, co profitoval za minulýho režimu, vidíte? Není na čase řict komunistům dost?