Binkule

Jmenujeme se Olga a Karolína. Poradíte, jak náme pojmenovat náš YT kanál?

Ahoj mohli byste nám prosím poradit jak nám pojmenovat náš yt kanál? Jmenujeme se Olga a Karolína.

Chtěli bychom točit lifehacky, chalenge, a vlo

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Odpovědi
led

Kedže nepíšete aké „umenie“ bude váš youtube kanál produkovať Binkule je síce zaujímavé, (síce asociácia „dvě koule“ je až príliš drsná) ale KaOlín (ako základná surovina pri výrobe napríklad porcelánu, keramiky) môže navodzovať nádej do umeleckej produkcií.

simonka

třeba Karga

Kepler

Co takhle KarOl?

Kelt

Třeba KO, OK, two hens, kargol, já vás neznám, ani vaši produkci.

da ny

Já bych do toho „nemontovala“ Vaše jména a zapojila bych fantazii :D

RealFoxy

led

Kepler, neviete, prečo som to čítala ako názov petrolejárskej firmy KarOil?