FUze Hraje

Ahoj,jsem v 7 třídě a moje třída mě moc nemá ráda

Jsem v 7 třídě a dnes jsem dostal poznámku kvůli úplné blbosti třída mi hodně krát nadává že jsem čur*k a tak dál.Ja se snažím jenom zapadnout aby mě aspoň uznali ale i když udělám 100 věcí správně tak jsem pořád čur*k protože mám nejspíš tmavší barvu pleti si myslím že to je také kvůli tomu.Cela třída koukáme na stejný seriál jménem Naruto moje spolužačka ten seriál má velmi ráda tak jsem řekl za ní tisíce let bolesti a dal ji špičkama rukou do zad malinkou ránu ale fakt malinkou doufal jsem že se aspoň za smějou protože se snažím zapadnout a napodobovat je ale spolužačka to moc vyhrotila až za paní učitelkou a ta mi napsala do žákovské knížky poznámku nevhodné chování ke spolužačce-osaháváni a já se bojím to říct rodičům

Odpovědi
elkon

Chovej se slušně a pak nemusíš mít strach. Rodičům to popiš po pravdě, třeba se zeptají učitelky, nebo spolužáků.

Rokio

Žádného osahávání jsi se nedopustil. To by jsi se spolužačky musel dotýkat na intimních partiích a podle mě by to muselo mít i nějakou intenzitu. Tvoje učitelka dělá z komára velblouda. Zbytečně to zveličuje.

TeaPack314

Možná se až moc snažíš, buď sám sebou a jak píšeš, rozhodně nikoho nenapodobuj. To je blbost! Sám vidíš, že to nefunguje..