zjentek

Znáte přímo z praxe případ, kdy havíř (nebo podobný) vstoupil do svazku manželského s vědkyní a naopak?

Naopak jako že si vědkyně vzaly havíře nebo podobné chlapáky.

Nejlepší odpověď
quentos

Viděl jsem v nejmenovaném pořadu manžele – učitelku a elektrikáře. Byli spolu až do důchodu.

Další odpovědi
paul1

Slyšel jsem, že v Rusku (tedy v čase CCCP) si běžně braly lékařky řidiče, aby dosáhly lepší životní úrovně, měly bídné platy.

da ny

Partnerských svazků, kdy je jeden vyučen a druhý má VŠ vzdělání,
znám několik. Dokonce i déle trvajících.
Např. Prodavačka x právník /30 let/, zámečník x Ing. ČVUT, automechanik x Ing. VŠE /jen 6 let/, MUDr. x horník /5 let spolu/. Ing. x kadeřnice /35 let/, Věfecký pracovník RNDr. x kuchařka /45 let spolu/ aj.
Těch, kde je maturant/ka x VŠ znám více, s dlouhou trvanlivostí vztahu.

anonym

Znám případ,kdy si vzal generální ředitel jedné významné firmy za manželku uklízečku.Byla mladá a sexy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Chlapi, učitelka či lékařka je přece žena pro elektrikáře a řidiče, to je standard. Já měl na mysli spíše ženu s tituly před i ZA jménem a jejího chlapa havíře, takže někoho, kdo neumí ani pořádně řídit dodávku a nezapojí ani USB kabel, aby ho to nekoplo. (;