bubínek cz

Zlomený nebo naražený prst ? A jak mam udělat aby my splask otok

dobrý den . Házel jsem si s bráchou z tvrdým míčkem , ale blbě sem ho chiťil a prst mi otek do 2 min. S prst nemůžu na rovnat ,ale můžu ho ohnout do půlky a s pomocí celej směrem do dlaně cítim tlak na vrchní straně prstu

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Vendygross

Je zlomenej

Těžko říci když to nevidím. Ale já bych radši zajela do Nemocnice. On může být třeba nalomený. Když špatné sroste jestli je zlomený tak asi budeš mít křiví prst. Ale já bych radši do ty Nemocnice jela.když ve skole hráli přehazku tak si kluk zlomil prst v 5. Třídě. A to ty děti nemám takovou sílu. Takže těžko říct. Ale i tak to musíš ledovat. Aby ti splasklo

paul1

Je zlomenej

Může být i nalomený, nejlépe to ukáže rentgenový snímek.

Filip84

Máš tam mít „jiná odpověď“, takto na otázku nelze odpovědět.

elkon

Co to je za magorismus. O zdravotním stavu se nehlasuje. Koukej mazat k lékaři.

Vendygross

Jako pravda, ale když se chce zeptat, tak někteří lidé to vědí.