michalds

Ženy, měly jsem někdy „duši v plamenech“ ?

Drap: odpovím ti protiotázkou? Kdy jsi prodělal změnu pohlaví? Nebo jsi špatně přečetl otázku? To by ses pak vůbec neptal.

Odpovědi
elkon

Česky to nejde?

_Bůh_

Ano

Drap

A ptáš se na co?

Tady nejde o moje pohlaví, ale o tvoji češtinu.
Rato věta, ktewrou jsi napsal nedává smysl: Ženy, měly jsem někdy „duši v plamenech“ ?

michalds

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

Tak ty tam máš chybu jak prase, ale budeš osočovat druhé z hlouposti?

michalds

Myslíš „Rato věta, ktewrou jsi napsal“ ? Taky si myslím, že Drap je natolik starý, aby se mohl naučit česky.

michalds

_Bůh_ : chápu to dobře, že jakožto nadlidská bytost zahrnuješ všechna pohlaví, což tě opravňuje odpovídat na otázku určenou výhradně ženám?

_Bůh_

Evidentně