Egregore

Zdravim androidaci… existuje aplikace pro android, ktera skryje nebo zamaskuje stisknute klavesy?

jde mi o to, ze potrebuji presny opak keyloggeru… aby google nevedel co na mobilu pisu za zpravy. Dekuji vsem kdo dovedou poradit: ) !!!!!!!!!

Odpovědi
Mc Merkurion

… ale u androidu před googlem nic neschováš !!!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Egregore

To vím, jen jestli to nejde obejít jako to jde ve Windows 🙂 třeba PressGhoster… To myslím jestli není na androidu? Utilita, cokoli, třeba i jen to nepoužívat Google klávesnici