Marty Koller

Jste pro, nebo proti vlastnictví zbraně v rámci rodiny?

Mít třeba v rodině pušku, mačetu nebo katanu.

Odpovědi
Drap

Proč bych měl být pro, či proti? Je přece na každém co chce doma mít a zda mu to zákon dovoluje či zakazuje a nebo zda ho poruší. Ať budu pro, či proti, nic tím nezměním, tak proč bych měl vůbec o tom přemýšlet.

elkon

Pušky má myslivec, pistole třeba některý podnikatel. Jinak je to nesmysl, mačety a pod, mají magoři. Slušný člověk nic takového nepotřebuje.

quentos

Pořád ses nenaučil napsat souvislou otázku?

Ametyst

Proč ne, není třeba se bát zbraní: je třeba se bát lidí. Někteří lidi si nezaslouží ani vlastnit psa, natož zbraň.

Marty Koller

Quentos: já nejsem žádný politik abych mluvil spisovně a odborně a navíc mě to nezajímá 🤪

WordPress

Největší zbraní jsou dneska peníze a inteligence