12kolemjdouc

Vysmáli byste se mi, kdybych byl v obličeji stejně pěkný jako Keanu Reeves?

Kdybych vam do tvare narcisticky rekl, ze jsem hezky, vysmali byste se tomu, nebo jsem na urovni, kde muzu neci takoveho prohlasit? Nejsem na muze, tak nevim.

Odpovědi
JežíšKristus

Nevím, proč by to člověk nemohl říct.
Ale Neo > Wick.

zjentek

Nejhorší je, pokud seš ve tváři stejný jako K.R., že si to můžeš klidně dovolit a nikdo se ti nevysněje a k nohám ti padnou jak ženy, tak i muži. Na koho ve skutečnosti seš nebo nejseš tě pak vůbec netlačí, můžeš bejt bi a nikdy nebudeš mít nouzi!

elkon

Jedno české přísloví říká, že „samochvála smrdí“. To mluví za vše.

Arne1

Kdo to je ?

agentpv

neznám K.. takže bych ti to s úsměvem odsouhlasil a šel bych si svou cestou dál.