jirka F

Vydržíte dnes do půlnoci, nebo půjdete spát stejně jako v každý jiný den?

ZDROJ OBRÁZKU:PIXABAY

Nejlepší odpověď
nyjono

Pravděpodobně tak jako každý jiný den až po půlnoci.
Většinou několik hodin po půlnoci

Tak doplňují, krásných 6:21 hod ranních 🙂

Další odpovědi
quentos

Stejně jako nyjono obvykle chodím po půlnoci, takže dnes tomu nebude jinak.

Kelt

Dnes i zítra mám noční směnu, proto musím vydržet dnes do 5, než mne vystřídají.

paul1

Také nemám problém vydržet do půlnoci a déle. Patřím mezi „sovy“. A také musím opatrovat psa, ten při ohňostroji vždy šílí, třese se jako sulc. Lidi nemají rozum.
Všechno nejlepší do nového roku Vám, i všem ostatním na tomto webu, včetně admina.

elkon

Není problém, ale také záleží, jestli bude „v bedně“ něco ke koukání.

da ny

Možná půjdu spát tak, jako každý jiný dem (mezi půlnocí a jednou hodinou).
Možná později a možná si do půlnoci i zdřímnu :D

led

Nemám strach, že by som vítanie Nového roku prespala. Aj keď sú dnes v oboch našich štátoch vyhlásené rôzne obmedzenia, vždy sa nájdu „Rachotilci s pyrotechnikou a mohutné zborové spevy a sólové árie v oknách“ ktoré zobudia Šípkovú Ruženku aj bez princa.

zjentek

Já mám třetí den zlomený žebro takže HOUBELESS STEJNĚ jako jindy – budu spát jako nějaký tydýt v polosedě a to se eště uvidí, bo není jistýže vůbec ushnu!

Smack, good luck tvl…

Smack

TV Barrandov to jistí.

Arne1

Divná otázka.
Každý jiný den chodím spát po půlnoci, proč by to dnes měla být výjimka ?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.