Věříte v rádio Jerevan?

Odpovědi
Kepler

Nevěřím, ani dříve jsem nevěřil. Ale vždy jsem tu recesi oceňoval. Někdy byla dosti kvalitní prča. Tuším zrovna odtamtud jsem byl napaden hackery: my to ještě moc dobře neumíme, tak si svoje soubory vymaž sám!

Nuk nuk

Ne, je to fiktivní stanice. Jde o recesi.

led

Rádio Jerevan je jeden z mála zdrojov informácií „uhorkových“, „kačicových“ a bulvárnych médií.

Kulpix

Jo, poslouchám ho na dílně. Líbí se mi co tam hrají. I mluvené slovo stojí za to.
Frekvence je 123,45 mhz FM. Nalaďte si taky. 🙂

kelley

http://www.ye­revannights.com ?

Kepler

Kulpix: teď ses prozradil – jsi přímo z Jerevanu. Na této frekvenci žádné rádio FM nevysílá. 🙂

Cenobita

Pokud vím tak nevím.