zvonisek

Věříte mi, že blbce ze sebe občas (docela často) dělám schválně a jinak tak hloupá nejsem?

Někdy vložím otázku, která nedává žádný smysl, ale nemohu si pomoci, protože mne to psychicky pomůže a uspokojí. Jsem více šťastná. Tak se za to omlouvám.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Hlavní je, že ti to pomáhá. ;) :) Jinak ti ale nevěřím to „občas“, řekl bych, že četnost je MNOHEM VYŠŠÍ! ;) :D :D

Další odpovědi
nyjono

Chytrý ze sebe nedělá blbce.

Drap

Hlavně že ti to pomáhá ke štěstí.Tp se mýlíš. Kdykoli se zde objevíš, tak stále posouváš své nesmyslné otázky vpřed a otravuješ tím ostatní. Tím pádem tě nejméně polovina místního osazenstva za blbce považuje

Kelt

Někdo byl šťastný, když trpí jiní, a ty jsi taková, že musíš trpět, nebo mít ten pocit a pak jsi šťastná. Všechny cesty vedou do Říma..

Rokio

Inteligentní člověk ze sebe dělá hloupého. Chytří lidé nedávají najevo svou inteligenci.

ivzez

Nevěřím.

A souhlasím s Aliendrone → četnost je
mnohem vyšší (až na pár výjimek pořád).

Rokio,
inteligentní člověk ze sebe nedělá hlupáka.