JežíšKristus

Věděli jste, že smajlíci mohou být urážliví?

"váš příspěvek byl nahlášen jiným uživatelem k posouzení administrátorovi serveru.

Příspěvek: :D
Z důvodu: Vulgarity, urážky, hrubé nebo nevhodné chování."

Pro zasmání.. i dvojtečka a velké písmeno dnes dokáže člověka urazit. Lidem schází vojna, dnešní mladí si jen stěžují, i na smajlíky. 😉

Nejlepší odpověď
Disraeli

Nekecej, (_).(_), 8===D, 💩, 👉👌

Další odpovědi
quentos

Jistě: např. pokud někdo na FB ventiluje, že mu umřel někdo blízký, a ty odpovíš smajlíkem.

JežíšKristus

Disraeli: Co je na tom urážlivého?

Disraeli

Když tě „tím“ nazvu nebo tím něco naznačím, tak to urážlivé je. Nebo některé z těch symbolů minimálně vulgární. ;) Každopádně když o tobě řeknu, že jsi 3 z těch 4 symbolů, tak to urážlivé je.

led

Záleží od toho, kto to číta. Určitá vzájomná kombinácia smajlíkov, (znakových aj obrázkových) ako pochopil aj Disraeli, môže byť dvoj a viaczmyslová. Pisateľ si môže myslieť niečo konkrétne a čitateľ vidí iný zmysel.