Rokio

Ve kterých ohledech se můžu vyrovnat zesnulému Michalovi Kolesovi?

Řekl bych, že určitě v kvantitě otázek a myslím si, že Kolesa asi neměl vysokoškolské vzdělání, takže ve stupni vzdělání také. Dále pak jsem lepší ekonom než Michal a možná i v psaní na klávesnici jsem lepší.

V čem dále jsem mu roven nebo jsem lepší?

Nejlepší odpověď
annas

Už jste se jednou na to ptal, Vyhledejte si ve svých otázkách. Přece každý z nás je jedinečný, takže anil Vy se v ničem s neshodujete se zesnulým Michalem Kolesou. Spokojte se s tím, jaký jste. Několikrát jsem Vám psala, že není vhodné stále řešit jen sebe, To svědčí o určitém egoismu a sebestřednosti,.

Další odpovědi
led

Rokio, nesnažte se vyrovnat zesnulému. Michal nebyl zdráv. Upnul se na internet, přičemž zapoměl, že jestvuje skutečný svět. To byla jeho zkáza.
Je o něm napsána a hrána taky divadelní hra. Jako, memento, výstraha všem, kteří propadnou internetu.
Ještě stále se mu chcete rovnat? Nedělejte to, byla by to vaše zhouba…

quentos

V žádných.

Drap

Ve vůbec žádných. Na Michala zkrátka nemáš.

Kelt

Nesrovnávej se s nikým. A pokud žiješ, tak jsi došel dál než ti, kteří už jsou mrtví.

zjentek

Nevíme, kde všude působíš. Michal působil různě a když pak náhle „odevzdal lžíci“, stal se silnou osobností. To můžeš také, ale… Virtuální svět je zvláštní místo. V něm jsou osobnostmi často i jedinci, kteří reálně vůbec neexistují.

Lotr2008

Já ho neznal, takže nevím