Kepler

Už si vás někdo s někým spletl?

Zvlášť teď, když všichni nosíme roušky a vypadáme jako banditi? Dneska jsem se potkal na nákupech se sousedkou a najednou k nám vlítnul dědoušek, sousedku začal objímat, dal pusu zprava zleva. Úplně konsternovaná sousedka povídá: „Ale pane, já vás vůbec neznám!“ A po chvíli: „Ale můžete pokračovat, bylo to od vás velmi milé. Já dostala pusu naposledy někdy za komunistů“ Já se tak řezal, že k nám přiběhla i ochranka.

Nejlepší odpověď
Drap

Ještě před rouškami s Chuckem Norrisem

Další odpovědi
Rokio

Ano, párkrát se mi to stalo. Dokonce mě někdo oslovil jiným jménem.

Kelt

Ano, stalo se mi to, několikrát.

led

Ale ano, aj bez rúšok. Dokonca videla som sa v rovnakom čase na miestach vzdialených od seba tisíce kilometrov (tá druhá bola na fotografii v novinách)

Kepler, priznajte sa, nebol ste to vy, ten „dedoušek“? Viete si predstaviť, čo bude, keď si vašu otázku prečíta aliendrone?

Arne1

Kdysi dávno, těsně po studiích. Paní v menze mi nedala maso, a prej jsem si to den předem nepřál…

quentos

Párkrát už jo, ale takhle zajímavé to nebylo… :{)>

aliendrone

Hustý, asi bych měl také problémy, abych se smíchem nepokák! ;) :D :D
Ne, navzdory velké snaze o nenápadnost a uniformitu se mi to nějak nedaří. :(
Vlastně ANO, ale je to už dávno – do cca 3.- 4. třídy ZŠ si mne cizí lidé občas pletli s holčičkou (bo jsem měl díky mutti celkem dlouhé vlasy) – bože, jak já to NESNÁŠEL (a mutti na to byla kdovíproč pyšná)! :(

led

aliendrone, vaša matka bola veľmi predvídavá, keď vám vnútila mimikry, aby zodpovední nedošli na to, že ste nečlovek. ale aj tak vás objavili vo vašej pravej podobe https://img.ep­hoto.sk/data/u­sers//30369/pho­tos/a3b49110b15d73763681­c5c51da0524ed38e9be1_lar­ge.jpg

Kepler

led: ten dědoušek jsem opravdu nebyl já a píšu pravdu jako vždy 🙂 Ale jinak jsem to fakt nedomyslel. V případě že by to četl alien, tak by to zase byl samý erotochlívák s obřím dalekohledem, či krajtou převěšenou přes okraj vany atd. Závidím vám, mně ještě jako Jeho excelence nikdo neoslovil. Míru zdar!

aliendrone

Kepler>>> Kecy, prdy, beďary! Co měl tedy znamenat ten policejní zásah na vilného důchodce, který si vynucoval pozornost žen pomocí blíže nespecifikovaného obřího živočicha z třídy PLAZŮ? Více agentury nesdělily, ale asi je i tak každému jasné, která bije! ;) :D :D