dust8

U jakých/kterých povolání jde kariéra přes postel?

Nejlepší odpověď
annas

Navázání sexuálního vztahu v práci může znamenat začátek slibné kariéry. Románky ale mohou vzkvétající kariéru také zbrzdit.

Jde o povolání, kde se často vyžaduje vzhled a atraktivní postava, nebo i mezikolegy,. Přece v práci trávíme všichni až 80 procent svého času.Záleží na tom, jak je velká firma, zda vztah .
přeroste únosnou mez nebo se stane ve firmě významným tématem diskuzí. . Pokud vztah dramaticky končí nebo skončil, může naopak u jeho aktérů vyvolat ochablost, ztrátu motivace, dokonce ztrátu výkonu i chuti vůbec do práce přijít. Někdy hrát roli ve změně místa.

Potíž nastává ve chvíli, kdy sex spolupracovníků, ať už na stejném hierarchickém stupni, nebo dokonce v nadřízené a podřízené pozici, ovlivňuje jejich pracovní rozhodování, narušuje vztahy v týmu, nahlodává objektivní pohled na pracovní záležitosti a má negativní vliv na firemní byznys. Pak je podle ní namístě zvážit řešení, kterým může být například přeložení jednoho ze zainteresovaných na jinou pozici, jiné pracoviště nebo do jiného týmu.

Další odpovědi
Jan Urbi

Pornoherečka bych tipoval…

zjentek

Všude kde autoritou je muž.

elkon

To se nedá jednoznačně říci, také záleží na atraktivitě, nabídce a poptávce.

Justin1

Třeba pokojská a zdravotní sestra převlékají povlečení na postelích a truhláři postele vyrábějí.

Kazatel

U všech.

zjentek

JanUrbi v porno průmyslu přes postel? 🤣🤣🤣 ééh…😅