Mira54

Tepláky a ponožky, nebo tepláky bez ponožek?

Líp se hodí tepláky s ponožkami, nebo tepláky a bez ponožek?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe se chodí v ponožkách a bez tepláků

Další odpovědi
Malvína

Já tepláky a ponožky. Mně je pořád zima, takže čím více oděvů na sobě, tím líp.

Kepler

Tepláky jsou ochrany nohou proti přechlazení, ponožky mohou být totéž pro chodidla. A taky ochrana před prasáckou obuví.

elkon

Když tepláky, tak ponožky. Někteří magoři chodí v teplákách i do obchoďáku a vypadají jak bezdomovci. Bez ohledu co ty tepláky stojí. Tepláky patří domů, nebo na hřiště.

Mc Merkurion

… jak kdy …
… jen nevím, jestli se ptáš, zda se to k sobě HODÍ, nebo jak se v tom CHODÍ …

Midoc

Každý chodí jinak.
Podle vlastního uvážení.
V zimě je snad lepší chodit s ponoškama.

Kelt

Je čas práce a čas odpočinku, je čas chození v teplácích, v ponožkách, a je čas chození bez tepláků a bez ponožek.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Mira54

místo hodí jsem napsal chodí moc se omlouvám

Mc Merkurion

… neva, odpověděl jsem na obě varianty …