Viktorie II.

Taky rádi brouzdáte ve spadlém listí z kaštanů?

Nejlepší odpověď
JežíšKristus

Neposlouchám hip hop

Další odpovědi
Malvína

Při hledání kaštanů ano, jinak je to pro mě spíš otrava. V takovém sychravém počasí na nich často sklouznu. Mám je kousek od domu, celá cesta je od listí.

elkon

Ne, jen jsme je sbírali, když byly děti malé. Ale to už je hodně dávno.

Emefej

Ne! To listí je nutné pálit, jinak se klíněnky nikdy nezbavíme a za pár let nebude v čem brouzdat.

paul1

V okolí kaštany nemáme, ale brouzdám listím pod dvěma ořechy, co máme na konci zahrady a hledám spadlé ořechy.