Complex

Tají nám někdo extrémně vyspělou technologii?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Edison

Ano.

Další odpovědi
hapiky

Ano.

Kdyby se vše kompletně odtajnilo, tak to bychom tedy koukali.

Drap

Ano.

určitě. Nelze všechno zveřejnit

Brblal

Ano.

Třeba na nějaké jiné vzdálené planetě (ve vzdálené galaxii) žije civilizace, co nezbrojí a tím nevyhazuje mnoho materiálu, úsilí, a tím má mnohem vyšší životní úroveň, vynikající zdravotnictví, a používá technologie, které my na zemi nikdy nebudeme mít…

Kepler

Ano.

V LHC už před 10 lety přišli na kloub termojaderné syntéze. Ropné a uhelné kartely to však usilovně tají, protože by jinak díky termojaderným elektrárnám přišli o své miliardové zisky. Už dříve dosáhli zákazu chovu lišek a výroby ebonitových tyčí. Já je znám, parchanty!

Kryšpín

Ano.

Putinovci, počítají v případě vojenskéko konfliktu bleskově vyřadit určité družice a tím veškerou moderní technologií