Rokio

Šli jste dnes do práce?

Řada lidí využilo vzít si volno na pátek a mít prodloužený víkend. Ve čtvrtek byl totiž státní svátek jde o 28/10

Je tu někdo z vás, kdo této možnosti nevyužil a šel normálně dnes 29. října 2021 do zaměstnání? Já jsem třeba dnes do práce šel.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
led

jiná odpověď

Ako dôchodkyňa mám veľa práce každý deň, bez ohľadu či je piatok, alebo sviatok. Nechápem, prečo nám (dôchodcom) neuzákonia voľno aspoň jeden deň v týždni.

Další odpovědi
Kelt

ne

Jsem na neschopence, takže ne.

paul1

ne

jirka F

ne

quentos

jiná odpověď

Jak se to vezme. Nešel, protože jsem pracoval z domova.

GM

ne

Dochy

ano

Sice jsem pracoval z domova, ale stejně jsem nakonec do práce musel kvůli výměně nějakých věcí. A protože jsem pracovně navázán na UK, nějak se mně nikdo neptal jestli jsme měli nebo neměli svátek a mejlíky jen svištěli…