tominko

Skolila hrdinného Petra Fialu karma, nebo omikron?

Zdravotní dokumentaci způsobilosti vykonávat funkci uvidíme, nebo ho budou schovávat déle než Zemana?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Hrdina není ten, kdo chodí v pravoúhlém předklonu, aniž by musel.

Další odpovědi
elkon

Tak to nevím a je mi to jedno. Toho člověka k ničemu nepotřebuji.

zjentek

To netuším, ale vím co skolilo Miloše z Hradu, veliký pavouch a taky bílé myšky>>>https:/­/youtu.be/Jlu­teDCfjVM?t=218

dubraro

Omikron může být nástrojem, kterým mu karma cosi připomíná.

_Bůh_

Co ho mělo skolit? Dnes byl na Úřadu vlády. Maká o sto šest.

Ametyst

Nějaká lež pro veřejnost se vždycky najde, že…třeba ta o covidu.

zjentek

Ale pro ty lháře je to všechno pravda, to je ta potíž. Přece oni nevědí, jak lžou. Věří, že říkají pravdu. Nejprve v přesvědčení utvrdí sami sebe a pak za peníz najmou odborníky, kteří to přece rádi odpřisáhnou, zvláště když jinak vydělat nedokáží, nebo roste s jídlem chuť. V konečném důsledku lháři neví, že jsou lháři. Proto lidstvo stále nemá jasno, zda je či není správné, že má právo na život každý a asi to mezi sebou nikdy nevyřeší. Přitom by stačilo položit si základní otázku: Skutečně mám, či je „chci mít“ pravdu?