zvonisek

Půjdete k volbám a víte koho volit?

Nejlepší odpověď
paul1

Jiná odpověď.

Šel bych rád, ale je to moc daleko, tak že se voleb nezúčastním (žiju v SR). Koho bych volil? Nějakou opozici, ale jen slušnější lidi. Jo a nevolil bych určitě komunisty.

Další odpovědi
Arne1

Jsou to mimozemšťané či reptiliáni.

Drap

Jiná odpověď.

Nepůjdu, už jsem byl. Bylo obtížné si vybrat, ale odvolil jsem.

Disraeli

K volbám nechodím .

Čas na změnu určitě je, ale ta teď nenastane. Volby nic nezmění a nejsou řešení.
Jestli zůstane Babiš nebo tam bude NĚKDO jiný, je celkem jedno. Rozdíly jsou minimální.

jirka F

Jiná odpověď.

Už jsem odvolil.

Malvína

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

Vždy chodím volit. Jasno mám. Nikdo tam není ideální, ale této vlády už mám dost.

Rokio

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

Je to moje občanská povinnost. Jsem řádný občan. Jsem rozhodnutý, koho budu volit. Volby jsou ale ve správné demokracii tajné, takže to sem nenapíšu.

JežíšKristus

Je čas na změnu.

Byl jsem volit.

Rocker

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

quentos

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

1 Ano. 2) Ne. Nechal jsem si poradit.

GM

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

Už jsem byla.

Emefej

Jiná odpověď.

Už mám odvoleno.

da ny

Samozřejmě, že půjdu k volbám.

Kdo je spokojený, případně ignorant, asi nechodí ;D
Mám to, od včerejška za sebou.

Pepa25

Drap: není to tak dramatické, jsou kandidátky, kde komunisté a stébáci nejsou …

da ny

To ano. Někteří, byť, dosud slušní lidé, mají malou šanci, dostat se do sněmovny.