Marty Koller

Prosím máte někdo instagram nějaké krásné holky, se kterou bych si mohl psát a která odepíše hned?

Nejlepší odpověď
quentos

Nemáme.
Ty radši nikomu nic nepiš, nebo by se ti taky mohlo stát, že ti to místo odpovědi červeně opraví a pošle zpátky.

Další odpovědi
elkon

Najdi si živou, stejně „chytrou“.

Lgee

Proč by někdo měl odepisovat zrovna nějakému zoufalci? V 99.99% bude jen zobrazení.

Kelt

Pojem krásná holka je jiný u mne a jiný u tebe. A já se nechlubil, odkud mám nebo budu mít další přítelkyni. Dokonce z toho byla anketa. A já bych měl někomu, kdo má takové možnosti a nároky ještě někoho hledat? Nebo si to ani nepamatuješ, co jsi poslal? Tak napiš Miss, tam si vybereš třeba.

Emefej

Nemám instagram holky s fekálním vozem.

paul1

Tak to by se chtělo zeptat přímo na instagramu (pokud to jde).