CTTON

Proč v Izraeli klesá porodnost mladých žen a žen ve věku nad 35 let stoupá?

V Evropě je nejvíce děti ve věku 29 let. Proč v Izraeli počet dětí mladých žen klesá, a počet u žen starších 35 let stoupá?

Vložte odkaz, porušujete pravidla a navíc není možné informace ověřit.

Odpovědi
zjentek

Děti už nejsou moc „o lásce“, dnes jsou děti spíše o jistotách no a věk bohatých pánů se prodlužuje také v Izraeli.

Mc Merkurion

… a co takto napsat zdroj, pak lze odpovědět, zatím je to jen nepodložený výkřik do tmy …

df

Kolik zdrojů informovalo o tom, že Kim je mrtvý? Když sem dá zdroj, budeš se věnovat otázce?

Mc Merkurion

… když se na něco ptá, měl by dát vědět, kde to četl, je jedno jak je zdroj relevantní, takto mohu klidně odpovědět, že to není pravda, a že je to obráceně …
… a především, plete si pojmy s dojmy, míchá nejvíce dětí, když jde o průměrný věk prvorodiček, z čehož jasně plyne, že číslo v Evropě bude vyšší, takže asi tak … proto chci zdroj, je to evidentně blbost, kapišto ???
… tato věc je doložitelná, za to po Kimovi je mi *** …