CTTON

Proč už nejdou stahovat filmy z přehraj.to?

Dřív sem na to používal externí aplikaci, teď když to chci stáhnout pomocí nějaké externí aplikace tak se tam objeví chyba nebo se zastaví stahování, je možné že tyto zdroje byl nějakým způsobem zablokovany?

Odpovědi
icurusL

Nejde stahovat, ale i přesto si ho můžete shlédnout zadarmo.
Vytvořil jsem si skript, který si jen vezme cestu k filmu a otevře ho v daném okně.
Když si vyhledáte film, vlevo nahoře budete mít šedé tlačítko „Play Clean“.
Film se během přehrávání občas zastaví, tudíž (DŮLEŽITÉ) jděte v prohlížeči zpět (neobnovujte stránku) a znovu klikněte na dané tlačítko.

Pro nainstalování tohoto skriptu si nejdříve budete muset nainstalovat rozšíření do prohlížeče.
Jestli používáte Firefox: https://addon­s.mozilla.org/en-US/firefox/ad­don/greasemon­key/
Jestli používáte Chrome: https://chrome­.google.com/web­store/detail/tam­permonkey/dhdgffkkeb­hmkfjojejmpbldmpob­fkfo?hl=en

Po nainstalování rozšíření, jděte na tuto stránku: https://openu­serjs.org/scrip­ts/TheAnknown/Preh­raj.to_Clean_Play

Najděte modré tlačítko „Install“, po klinutí na toto tlačítko se Vám zobrazí nové okno s nějakými zvláštními znaky (pokud neznáte Javascript), stačí když kliknete na tlačítko „Instalovat“.

Teď můžete začít sledovat filmy.

anonym

Předpokládám, že lidi, který tam filmy nahrávaj, nejsou vlastníky autorskejch práv. Tudíž jednaj v rozporu se zákonem i podmínkama služby a vlastník serveru ty filmy maže.

nikolajahudk

Tak na ulozto porad jdou stahovat

TheRandomOne

@CTTON Jaká byla ta externí aplikace? Děkuji

CTTON

Icueeshl – tak to já nepotřebuji, to si raději stáhnu na ulož.to protože sledování bez stažení mi je k ničemu když to chci na zahradu ven.

CTTON

Vždy chyba nebo se zastaví stahování.

CTTON

Ano celé je to nelegální a provozovatel prodává prodejem premium služby, ale vždy mi to šlo obejít a stáhnout přes jinou aplikaci a teď po několika měsících to najednou nejde.