KulimorX

Proč se mi líbí holky spíš oblečené?

Že furt musim koukat na takove krasne holky a nemuzu si sahnout nebo jim dat pusu. Moc do společnosti nechodim a většina holek stejne neni nejak extra hezka nebo jsou zmalovane jak klaun. Ale pak je tady pár holek ktere jsou k nakousnuti. Nejde mi o sex a dalsi uchylarny. Ale proste ma holka pekne tricko a pod tim ma podprsenku a proste ty prsa vypadaji krasne tvarovane i kdyz to jsou treba vycpavky ale proste s tim oblicejem a chovanim z toho cloveku tvori hormony. Nedavno sem videl dve holky v autobuse a kazda mela jine tricko a kratke kratasy (srpen) clovek nema chut hned na se* ale na to si sahnout pres tricko a zmacknout podprsenku. Každy rok je to horsi a horsi. Panic nejsem sex sem mel ale jen s obycejnou holkou. Ale tyhle holky maji kombinaci vzhledu, chovani a celkově takovou magii.. proste maji sex appeal ale zaroven to jsou holky strasne sladké.. dal bych sem fotku ale těch holek moc neni, viděl sem jich asi tak 10 takových.

Odpovědi
Kelt

Tak šaty dělají člověka a skryjí nějaké nedostatky. Podívej se na film. Nějaká herečka hraje princeznu a je sexy a v jiné roli hraje čarodějnici a měla by být odpudivá. A než abych tady vypisoval, tak ti řeknu jedno přísloví. Není všechno zlato co se třpytí.

Justin1

Možná to je tím, že u oblečených holek máš prostor pro fantazii, můžeš si představovat, jak vypadají neoblečené.

paul1

To je všechno O.K., co píšeš, ale nedoporučoval bych Ti nějakou takovou dívku za manželku. Takové, které jsou „k nakousnutí“ to nemají lehké, hemží se to okolo nich samými pochlebovačmi a lichotníkmi a spíš podléhají nevěře. Tím pádem se stávají rizikovými partnerkami, co se týče venerických chorob a také dalšího trvání manželství.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.