charlesss

Proč se Mandrage fotí bez bot?

Proč jsou na této fotce: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcRFHAOCeA_5hPDD9i­Eh_ztQpJnmd6at­ko1sND_fcepQ8cyL­KHdDQQ&s všichni z kapely vyfoceni bez bot? naboso? fotí se tak hodně známých osobností?

Nejlepší odpověď
marci1

Jiné účely

Fotil je Jan Saudek a jeho fotky jsou vždycky úplně jiné, než „normální“. Spíš se mi zdá zvláštní, že mají v rukou zbraně. 🙂

Další odpovědi
Edison

Jiné účely

Bo… spousta důvodů je možných. Otázek a odpovědí na bosé nohy na fotkách jsou zde mraky a mraky.

Mc Merkurion

Upoutat pozornost

… no, když jim nestačí plagiátorství, tak holt na sebe nějak musí upozornit …

aliendrone

Jiné účely

Možná ze stejného důvodu, proč si Edison rád hraje s elektřinou. Nebo z jiného. Tohle můžou odpovědět ONI, my zde ne. ;)

OMG – DALŠÍ dotaz na bosé haxny, doufám, že jsou dobře umyté! Je jich totiž už tolik, že by tyto stránky mohly smrdět i přes monitor!! ;) :D :D

Funna

Jiné účely

asi jim byly Velký boty .-)

PS: pro neznalce – název písně z alba Siluety

elkon

Napiš jim a zeptej se, proč se ptáš zde?