Mira54

Proč mi rodiče říkají, abych nenosil boty venku a v zimě byl pouze v ponožkách?

Pouze na důležitých místech mohu mít boty a ty jsou teď zavřený.
A když jdu ven, tak si boty nemohu vzít sebou, že bych si je nazul až venku.
Včera se stalo, že mi je vyhodili, tak mám tady ještě otázku do popisku.
Může dítě najít nový domov?

Odpovědi
Drap

Zeptej se rodičů. My nemůžeme vědět, co se jim honí v hlavě.

Mc Merkurion

… se mi zdá, že se někdo nudí …
… bylo by moc náročný, si to po sobě přečíst, a napsat to tak, aby to dávalo smysl ???
… todle je blbost na entou, v zimě jen v ponožkách ???

elkon

To zní až neuvěřitelně, že to snad ani není pravda. Zkus tohle https://www.na­sedite.cz/potre­buji-pomoc/

Fakes147852

Dupni si a řekni jim že to tak už nejde.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Mira54

Mám dojem, že jste si zřídil další profil, protože jste svými dotazy na chození v ponožkách spamoval.

Pochybuji, že by víc jedinců řešilo stejný problém s botami či ponožkami.

Zřejmě vás to baví.

viz Fakes147852

Ponožkové dotazy
https://www.od­povedi.cz/user-profile/questi­on/79196?user­ProfileQuesti­onList-paginator-page=2

Mira54

O čem to mluvíte? Já to nechci dělat ale vyhnout se.