Mirek Darvas

Obětovali byste vlastní dítě které vraždí nebo byste obětovali dítě od svého bratra které máte na starost?

Tuto otázku jsem si položil od doby co jsem viděl film Dobrý synek

Odpovědi
Speed77

Film jsem viděl už kdysi a víckrát. No, já jsem chlap, tak předpokládám, že bych je držel a vytáhl oba (z toho útesu). :D Taková děcka moc neváží.
Těžko říct, ale asi bych zachránil vlastního, ale takhle to rozhodovat nejde, obzvlášť podle situace atd.
Hlavně nemám psychopatické dítě, takže můžu jen teoreticky předpokládat, ale já bych raději „neobětoval“ žádného" ani kdybych musel. Jinak člověk vždy upřednostňuje svoje dítě před cizím, ať je, jaké je.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

To je nejhorší dilema jaké může rodič řešit. Radši ani nemyslet. A k té otázce. Pokud spáchá moje dítě vraždu, tak zůstává pořád moje dítě. Horší by bylo, kdyby třeba začalo vraždit ostatní členy rodiny.

Mirek Darvas

Ale ten kluk s toho filmu vraždil členy rodiny nejdřív toho nejmladšího a potom chtěl zabít svojí sestřičku

zjentek

Pravda, třeba Otesánek… to pak nevíš, co s takovým zmetkem.