CTTON

Myslíte, že může existovat nějaký dospělý, který si neumí zavázat tkaničku?

Může se jednat třeba i jen o nezrucnost, i když velmi vážnou? ale takový člověk může být ve skutečnosti třeba i chytrý?

Odpovědi
anonym

Maličké dítě.

Ametyst

Možná děti, kterým se nikdo nevěnoval, nebo jim kupoval boty na suchý zip nebo jen nazouvací.

Rokio

Ano, třeba já. Zavazovat si účinně tkaničky jsem zvládl až někdy ve 20-ti letech a i dnes se mi občas rozvážou. Jsem totiž autista a ti trpí sníženou obratností.

Přesto mám průměrné vzdělání (z běžné střední odborné školy), normální intelekt a mám i obyčejnou, leč prospěšnou práci v podobě dělníka. Můj fištrón stačí i na jednoduché podnikání.

zjentek

Tam stačí „mít břicho“ a je vymalováno. Chytrý být může, jak chce…

anonym

Jsem přesvědčen o tom, že ano, a že se cíleně scházej na tomhle webu, aby pokládali nesmyslný dotazy.

akaš

Před 10-ti lety jsem začal přibírat a posledních 7 let jsou pro mně šněrovací boty tabu. Já se k nim prostě přes to břichu nevohnu. Takže já se hlásím! Už to neumím!